Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

LIKWIDACJA I OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ, PIWNIC I STRYCHÓW

Przeprowadzka, przygotowanie mieszkania pod nowych najemców czy likwidacja niepotrzebnych rzeczy to czynności, w obliczu których każdy z nas staje przynajmniej raz w życiu. Samodzielne podjęcie się ich kosztuje dużo energii, nerwów, a niejednokrotnie także pieniędzy – zwłaszcza, kiedy w trakcie pracy przytrafi nam się nieprzewidziany wypadek w postaci uszkodzenia ściany czy podłogi. Z tych powodów warto skorzystać z usług naszej firmy, zapewniającej sprawne opróżnianie pomieszczeń, strychów i piwnic na terenie Krakowa, a także okolic.

Likwidacja – opróżnianie mieszkań w Krakowie

Likwidacja mieszkania polega na przygotowaniu i oczyszczeniu lokum po poprzednich lokatorach tak, by nadawało się ono do zamieszkania przez kolejnych. Nasi profesjonaliści zapewnią fachowe usługi w tym zakresie w przypadku eksmisji, przeprowadzki czy w wypadkach skrajnego zaniedbania mieszkania.

Co obejmuje usługa likwidacji mieszkań w Krakowie

Nasza firma zaplanuje i wykona wszystkie czynności, których wymaga likwidacja mieszkania w Krakowie, czyli:

Z terminowej i dokładnej usługi skorzystać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i zarządzający nieruchomościami, właściciele hoteli, pensjonatów.

Cennik likwidacji mieszkań w Krakowie

Ceny likwidacji mieszkań w Krakowie są zróżnicowane i ustalane indywidualnie. Zależą m.in. od wielkości mienia, metrażu i położenia mieszkania (świadczymy usługi i w obrębie, i poza granicami miasta). Megaprzeprowadzki zapewniają darmową wycenę i atrakcyjne rabaty. Możemy również liczyć na zrealizowanie części prac gratis (demontaż mebli, plan transportu sprzętów). Zastanawiasz się, ile zapłacisz za likwidację lub ile kosztuje opróżnienie piwnicy lub mieszkania? Koszty sprzątania, oczyszczania czy opróżnienia dowolnego budynku lub pomieszczenia oszacujesz dzięki naszemu cennikowi.

Opróżnianie – sprzątanie piwnic w Krakowie

Opróżnianie piwnic to usługa skierowana szczególnie do osób, które przez lata zgromadziły wiele niepotrzebnych rzeczy i nie mogą poradzić sobie z ich samodzielnym uporządkowaniem czy wyniesieniem. Często odpady należą do różnych kategorii, co dodatkowo utrudnia ich utylizację. Fachowcy z Megaprzeprowadzek podstawią pod dom odpowiednie kontenery i załadują je przedmiotami, których chcemy się pozbyć. Zajmą się starymi meblami, złomem, a także odpadami poremontowymi – wyniosą je, posegregują i zutylizują.

Koszt opróżniania piwnicy w Krakowie to kwestia gabarytów zbędnych sprzętów i ich ilości. Warto skontaktować się z pracownikami, którzy pomogą określić cenę usługi, zaproponują dogodny termin i najbardziej komfortowy dla nas plan prac.

Opróżnianie mieszkań w Krakowie

Opróżnianie mieszkań w Krakowie wykonywane przez naszą ekipę pozwala na kompleksowe pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Z naszą pomocą oczyścisz swoje lokum z takiego sprzętu jak:

  • regały, szafy, meblościanki;
  • kanapy, wersalki;
  • sprzęt AGD i RTV;
  • złom, odpady budowlane;
  • narzędzia, stare części samochodowe;
  • zużyte rowery;
  • makulaturę.

Usługa dotyczy opróżniania wszelkiego typu pomieszczeń w Krakowie i okolicach, niezależne od ich stanu. Nasza propozycja obejmuje wyniesienie urządzeń i starych mebli, załadunek sprzętów na specjalne auto i rozładunek na wysypisku.

Megaprzeprowadzki zapewniają tani wywóz mebli w Krakowie, co przekłada się na niewygórowaną cenę opróżniania mieszkania. O szacunkowe koszty możemy spytać, kontaktując się telefonicznie lub zamawiając darmową wycenę. Warto też zapoznać się z pełnym cennikiem wszystkich oferowanych usług.

Opróżnianie, czyszczenie strychów w Krakowie

Strych jest obok piwnicy pomieszczeniem, gdzie najchętniej składujemy zbędne rzeczy czy stare meble. Samodzielne wyniesienie gratów po kilku latach ich magazynowania okazuje się niemożliwe. Z usługi opróżniania pomieszczeń – a w tym także likwidacji strychów – mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Krakowa i okolic, którym zależy na sprawnym usunięciu z ze strychu domowego poddasza sprzętów o różnych gabarytach. Fachowcy z Megaprzeprowadzek zawsze dbają o dokładne posegregowanie odpadów i dostarczenie ich w miejsce do tego przeznaczone.

Gwarantujemy niskie koszty opróżniania strychu w Krakowie i okolicach w połączeniu z wysoką jakością usługi. Cena dopasowywana jest indywidualnie po szczegółowym rozpoznaniu sytuacji i potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami, by zorientować się w wysokości opłat, udzielanych przez nas rabatach i rodzajach prac świadczonych gratisowo.

Cennik – Transport i wywóz mebli

Jeśli oczyszczenie Twojego mieszkania lub domu wymaga jedynie wyniesienia i wywozu mebli, sprawdź naszą propozycję cenową w poniższym cenniku:

Wywóz/utylizacja śmieci600 zł netto/tona
Przechowanie mebli / innych przedmiotów
30 zł/m2 pow. magazywnowej
Montaż i demontaż mebli
gratis

Zobacz pełny cennik

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń 506-506-405

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

 

Przesądy i zabobony dotyczące przeprowadzek

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas jest przeprowadzka, zwłaszcza jeśli dotyczy zmiany nie tylko ulicy w jednym mieście, ale często województwa czy kraju zamieszkania. Istnieje cała masa przesądów dotyczących przeprowadzek. Między innymi mówi się, że w pierwszej...
Czytaj więcej

Jak pakować różne przedmioty na czas przeprowadzki?

Organizacja przeprowadzki jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Im więcej rzeczy mieliśmy w swoim dotychczasowym domu i im dalej się przeprowadzamy, tym jest to trudniejsze do logistycznej realizacji. Ważnym punktem każdej przeprowadzki jest pakowanie różnych...
Czytaj więcej

Dobrze zaplanowana przeprowadzka

Przeprowadzka to czasem wyzwanie, któremu trudno sprostać. Należy załatwić wiele spraw i formalności. Nie można podejść do przeprowadzki w sposób powierzchowny. Z pewnością można powiedzieć, że zmiana adresu zamieszkania to sprawdzian z umiejętności organizacyjnych!...
Czytaj więcej

Dobre planowanie podczas przeprowadzki

Teoretycznie przeprowadzka nie powinna stanowić problemu. Tak naprawdę za każdym razem przeprowadzi pochłaniają wiele czasu i są przyczyną wieli stresów. Kraków to miasto, gdzie najczęściej studenci zmieniają mieszkania, na większe, tańsze czy lepsze. Niemniej by...
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie przewieźć cenne przedmioty?

W jaki sposób przewieźć meble, duży telewizor, czy delikatną porcelanę? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują przeprowadzkę. Najprościej jest skorzystać z oferty, którą przedstawiają firmy przeprowadzkowe. Kraków daje pod tym względem naprawdę wiele...
Czytaj więcej