Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

LIKWIDACJA I OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ, PIWNIC I STRYCHÓW

Przeprowadzka, przygotowanie mieszkania pod nowych najemców czy likwidacja niepotrzebnych rzeczy to czynności, w obliczu których każdy z nas staje przynajmniej raz w życiu. Samodzielne podjęcie się ich kosztuje dużo energii, nerwów, a niejednokrotnie także pieniędzy – zwłaszcza, kiedy w trakcie pracy przytrafi nam się nieprzewidziany wypadek w postaci uszkodzenia ściany czy podłogi. Z tych powodów warto skorzystać z usług naszej firmy, zapewniającej sprawne opróżnianie pomieszczeń, strychów i piwnic na terenie Krakowa, a także okolic.

Likwidacja mieszkań w Krakowie

Likwidacja mieszkania polega na przygotowaniu i oczyszczeniu lokum po poprzednich lokatorach tak, by nadawało się ono do zamieszkania przez kolejnych. Nasi profesjonaliści zapewnią fachowe usługi w tym zakresie w przypadku eksmisji, przeprowadzki czy w wypadkach skrajnego zaniedbania mieszkania.

Co obejmuje usługa likwidacji mieszkań w Krakowie

Nasza firma zaplanuje i wykona wszystkie czynności, których wymaga likwidacja mieszkania w Krakowie, czyli:

  • wyniesienie mebli i ich utylizację,
  • demontaż różnego rodzaju sprzętów,
  • wywóz rzeczy.

Z terminowej i dokładnej usługi skorzystać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i zarządzający nieruchomościami, właściciele hoteli, pensjonatów.

Cennik likwidacji mieszkań w Krakowie

Ceny likwidacji mieszkań w Krakowie są zróżnicowane i ustalane indywidualnie. Zależą m.in. od wielkości mienia, metrażu i położenia mieszkania (świadczymy usługi i w obrębie, i poza granicami miasta). Megaprzeprowadzki zapewniają darmową wycenę i atrakcyjne rabaty. Możemy również liczyć na zrealizowanie części prac gratis (demontaż mebli, plan transportu sprzętów).

Opróżnianie piwnic w Krakowie

Opróżnianie piwnic to usługa skierowana szczególnie do osób, które przez lata zgromadziły wiele niepotrzebnych rzeczy i nie mogą poradzić sobie z ich samodzielnym uporządkowaniem czy wyniesieniem. Często odpady należą do różnych kategorii, co dodatkowo utrudnia ich utylizację. Fachowcy z Megaprzeprowadzek podstawią pod dom odpowiednie kontenery i załadują je przedmiotami, których chcemy się pozbyć. Zajmą się starymi meblami, złomem, a także odpadami poremontowymi – wyniosą je, posegregują i zutylizują.

Koszt opróżniania piwnicy w Krakowie to kwestia gabarytów zbędnych sprzętów i ich ilości. Warto skontaktować się z pracownikami, którzy pomogą określić cenę usługi, zaproponują dogodny termin i najbardziej komfortowy dla nas plan prac.

 

Opróżnianie mieszkań w Krakowie

Opróżnianie mieszkań w Krakowie wykonywane przez naszą ekipę pozwala na kompleksowe pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Z naszą pomocą usuniesz ze swojego lokum m.in.:

  • regały, szafy, meblościanki;
  • kanapy, wersalki;
  • sprzęt AGD i RTV;
  • złom, odpady budowlane;
  • narzędzia, stare części samochodowe;
  • zużyte rowery;
  • makulaturę.

Usługa dotyczy opróżniania wszelkiego typu pomieszczeń w Krakowie i okolicach, niezależne od ich stanu. Obejmuje wyniesienie urządzeń i starych mebli, załadunek sprzętów na specjalne auto i rozładunek na wysypisku.

Megaprzeprowadzki zapewniają tani wywóz mebli w Krakowie, co przekłada się na niewygórowaną cenę opróżniania mieszkania. O szacunkowe koszty możemy spytać, kontaktując się telefonicznie lub zamawiając darmową wycenę. Warto też zapoznać się z pełnym cennikiem wszystkich oferowanych usług.

 

Opróżnianie strychów w Krakowie

Strych jest obok piwnicy pomieszczeniem, gdzie najchętniej składujemy zbędne rzeczy czy stare meble. Samodzielne wyniesienie gratów po kilku latach ich magazynowania okazuje się niemożliwe. Z usługi opróżniania pomieszczeń mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Krakowa i okolic, którym zależy na sprawnym usunięciu ze strychu sprzętów o różnych gabarytach. Fachowcy z Megaprzeprowadzek zawsze dbają o dokładne posegregowanie odpadów i dostarczenie ich w miejsce do tego przeznaczone.

Gwarantujemy niskie koszty opróżniania strychu w Krakowie i okolicach w połączeniu z wysoką jakością usługi. Cena dopasowywana jest indywidualnie po szczegółowym rozpoznaniu sytuacji i potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami, by zorientować się w wysokości opłat, udzielanych przez nas rabatach i rodzajach prac świadczonych gratisowo.

 

Cennik – Transport i wywóz mebli

Wywóz/utylizacja śmieci280 zł/tona
Przechowanie mebli / innych przedmiotów
30 zł/m2 pow. magazywnowej
Montaż i demontaż mebli
gratis

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń 506-506-405

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

Przesądy i zabobony dotyczące przeprowadzek

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas jest przeprowadzka, zwłaszcza jeśli dotyczy zmiany nie tylko ulicy w jednym mieście, ale często województwa czy kraju zamieszkania. Istnieje cała masa przesądów dotyczących przeprowadzek. Między innymi mówi się, że w pierwszej...
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie przewieźć cenne przedmioty?

W jaki sposób przewieźć meble, duży telewizor, czy delikatną porcelanę? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują przeprowadzkę. Najprościej jest skorzystać z oferty, którą przedstawiają firmy przeprowadzkowe. Kraków daje pod tym względem naprawdę wiele...
Czytaj więcej

Dobrze zaplanowana przeprowadzka

Przeprowadzka to czasem wyzwanie, któremu trudno sprostać. Należy załatwić wiele spraw i formalności. Nie można podejść do przeprowadzki w sposób powierzchowny. Z pewnością można powiedzieć, że zmiana adresu zamieszkania to sprawdzian z umiejętności organizacyjnych!...
Czytaj więcej

Jak uniknąć stresu w czasie przeprowadzki?

W świadomości wielu osób jednym z najbardziej stresujących i skomplikowanych wydarzeń w życiu jest przeprowadzka. Kraków jest miastem, w którym zmianę miejsca zamieszkania warto sobie ułatwić, gdyż bardzo często jej przebieg sprawia, że atmosfera wśród domowników jest...
Czytaj więcej

Usługi specjalne w czasie przeprowadzki

Choć jej organizacja może spędzać sen z powiek, to jednak z reguły jest to zmiana na lepsze i początek nowego życia. Dlatego też, aby nadmiernie się nie stresować w tym ważnym momencie, warto sprawdzić jaką ofertę mają firmy przeprowadzkowe. Kraków jest pionierem w...
Czytaj więcej