Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

Usługi transportowe Kraków

W MegaPrzeprowadzki doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja przeprowadzki oraz przewóz rzeczy to trudne zadania. Aby przebiegły sprawnie i bezproblemowo, wymagają wsparcia profesjonalistów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zapewniamy kompleksowe usługi transportowe. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Niezależnie od tego, czy trzeba przewieźć meble, kompleksowo oczyścić mieszkanie, wykonać przeprowadzkę biura czy zorganizować transport specjalistyczny, kontenerowy lub przemysłowy zajmiemy się tym z najwyższą starannością. Nasi wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi gabarytami, przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa.

Nasza oferta usług transportowych w Krakowie 

Nasze usługi przeprowadzkowe doceniło już wielu klientów i firm. Chcąc zagwarantować jeszcze lepsze rozwiązania, regularnie poszerzamy ofertę. Dlatego oprócz zwykłych przeprowadzek domów i firm, oferujemy także transport przemysłowy i ciężarowy. Wybierz usługę transportową, która Cię interesuje i poznaj szczegóły na temat przewozu poszczególnych przedmiotów. 

Przeprowadzki domów i mieszkań 

Zlecenie nam przeprowadzki domu lub mieszkania zapewnia bezpieczne przewiezienia rzeczy w ciągu jednego dnia. Nasi specjaliści zajmują się wszystkim zgodnie z oczekiwaniami klientów. W ramach naszych usług oferujemy nie tylko transport mebli, ciężkich sprzętów, ale także będący sporym wyzwaniem przewóz elementów delikatnych, takich jak lustraantykiinstrumenty muzycznekwiaty. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niestandardowym zleceniom. Na życzenie klienta możemy wykonać również demontaż, pakowanie, zabezpieczenie rzeczy na czas transportu oraz montaż w nowej lokalizacji. Współpraca z nami w trakcie przeprowadzki nawet bardzo dużego domu, sprawia że nie ma miejsca na zamieszanie. 

Przeprowadzki firm i biur 

Zmiana siedziby firmy lub biura to bardzo stresujące doświadczenie dla przedsiębiorcy. Czas to pieniądz, dlatego ważne jest ograniczenie do minimum przestoju pracy. Wybierając MegaPrzeprowadzki zaoszczędzisz sobie nerwów i chaosu. Dzięki usłudze transportu ciężarowego możemy zorganizować przeprowadzkę każdego rodzaju przedsiębiorstwa, od sklepów i magazynów, aż po hale produkcyjne. Postaramy się, aby proces zmiany adresu firmy przebiegł sprawnie na terenie Krakowa, Małopolski i całej Polski. Dzięki odpowiedniej flocie samochodów i kwalifikacjom jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo powierzonego nam mienia firmy. Zajmujemy się demontażem, załadunkiem i montażem wartościowego sprzętu, takiego jak komputery, drukarki, niszczarki, urządzenia AGD i RTV. Gwarantujemy bezpieczeństwo na każdym etapie przeprowadzki. 

Przeprowadzki instytucji 

Zmiana siedziby instytucji to bardzo pracochłonne przedsięwzięcie wymagające przestrzegania określonych procedur. Z naszym profesjonalnym wsparciem możesz mieć pewność, że załadunek, transport i rozładunek mebli, sprzętów, dokumentów i innych rzeczy przebiegnie sprawnie – bez niepotrzebnego stresu. Posiadamy odpowiednie pojazdy i jesteśmy w stanie zaoferować transport ciężarowy lub ponadgabarytowy. Oferujemy przeprowadzki bankówszkółbibliotek czy urzędów. Wiemy jak ważne dla instytucji jest terminowo zrealizowane zlecenie, dlatego powierzoną nam przeprowadzkę realizujemy szybko i z dbałością o szczegóły. 

Transport dla przemysłu 

Transport przemysłowy to trudne zadanie, wymagające dużych kompetencji. Dzięki połączeniu naszej wiedzy, właściwych narzędzi i specjalistycznej floty możemy zrealizować transport dla różnych gałęzi przemysłu. Podejmujemy się wykonania przewozu maszyn budowlanych, kontenerówsamochodówdrewna i ładunków ponadgabarytowych. Naszą ofertę dostosowujemy do oczekiwań i preferencji klientów potrzebujących ciężarowych usług transportowych. Wszystkie przewożone maszyny lub towary są odpowiednio zabezpieczone. Zapewniamy dogodne terminy realizacji oraz bezproblemowy przebieg całego procesu.

Transport artykułów nietypowych 

Nasza profesjonalna ekipa przeprowadzkowa jest gotowa do realizacji najbardziej nietypowych zleceń. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zająć się transportem: antyków, dzieł sztuki, stołów bilardowychinstrumentów muzycznych, automatów z wodą i żywności. Posiadają profesjonalny sprzęt do podnoszenia oraz zatrudniamy specjalistów zajmującego się montażem i demontażem sejfów i kas pancernych. Nasza szeroka oferta materiałów zabezpieczających, takich jak folie bąbelkowe, papiery czy delikatne tkaniny umożliwia dopasowanie ich do nietypowych kształtów cennych antyków

Likwidacja i opróżnianie mieszkań 

Twój dom jest pełen starych niepotrzebnych sprzętów? A może odziedziczyłeś mieszkanie pełne zbieranych przez lata rzeczy i nie wiesz jak się tego szybko pozbyć? Usługa opróżniania mieszkań w Krakowie jest dla Ciebie. Wywieziemy wszystko, co zalega w mieszkaniu, domu, piwnicy lub strychu. Nasza firma pomoże szybko pozbyć się starych mebli, zniszczonego sprzętu AGD i RTV, złomu, odpadów budowlanych, części samochodowych i makulatury tak, aby bez przeszkód w mieszkaniu mogli zamieszkać tam nowi lokatorzy. Oferta obejmuje wynoszenie sprzętów i starych mebli, załadunek na specjalne auto i rozładunek na wysypisku.

Wynoszenie, wywóz i utylizacja starych mebli 

Przeprowadzka lub porządki do doskonały moment na pozbycie się zalegających w domu rzeczy oraz starych mebli. Podejmiemy się demontażu, wyniesienia, wywóz i utylizacji niepotrzebnych mebli, sprzętów oraz innych rzeczy, które lata świetności mają już dawno za sobą. Usługę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, firm, jak i instytucji w Krakowie i okolicach. Koszt utylizacji niepotrzebnych rzeczy podlega indywidualnej wycenie, która jest uzależniona od ilości, gabarytów oraz lokalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem dostępnym na naszej stronie. 

Magazynowanie i przechowywanie mienia 

Usługa przechowywania rzeczy to tanie i bezpieczne rozwiązanie w czasie remontu, dłuższego wyjazdu lub gdy termin wyprowadzki i wprowadzki do nowego lokalu dzieli odstęp czasu. Dodatkowe miejsce może posłużyć również, jako alternatywa dla piwnicy, strychu lub garażu. Firmy chętnie korzystają z tej usługi, podczas zmiany lokalizacji biura. W naszym magazynie w Krakowie możesz przechować meble, sprzęt biurowy, dokumenty, sprzęt sportowy, instrumenty muzyczne, a także przedmioty wielkogabarytowe, tak długo, jak tego potrzebujesz. Pozostawione pod naszą opieką rzeczy będą odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. 

Nasza flota do przewozu mienia 

Transport z MegaPrzeprowadzki to szansa na sprawny przewóz rzeczy z mieszkania, domu, firmy i każdego innego miejsca w kraju oraz za granicę. Posiadamy różne modele samochodów ciężarowych, meblowozów, kontenerów z winda, aby profesjonalnie obsłużyć każdy rodzaj przeprowadzki i przewóz nawet niestandardowych rzeczyTransport ciężarowy i dla przemysłu realizujemy za pomocą specjalnych pojazdów np. chłodni, samochodów do przewozu drewnapojazdów do transportu maszyn budowlanych oraz wykorzystując hydrauliczne dźwigi samochodowe.

Bezpieczny przewóz rzeczy – ubezpieczenie OC

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym przeprowadzkach i bezpiecznym przewozie mebli, różnego rodzaju sprzętów, szaf pancernych. Samochody przystosowane są do transportu zarówno rzeczy wielkogabarytowych, jak i przedmiotów wymagających szczególnego zabezpieczenia, m.in. luster, instrumentów muzycznych, obrazów i innych delikatnych urządzeń. Posiadamy wykupiona polisę ubezpieczeniową OC, oznacza to, że podczas naszej współpracy Twoje mienie jest w pełni chronione. W przypadku uszkodzeń, zniszczeń lub poniesionych strat finansowych gwarantujemy odszkodowanie. 

Zdaniem eksperta

W trakcie pakowania przedmiotów wykorzystujemy najlepsze materiały, aby zagwarantować klientom najwyższą jakość usług. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podjąć się realizacji nawet wyjątkowo trudnych wyzwań logistycznych. Działamy na terenie Krakowa, ale nasze usługi transportu rzeczy i towarów realizujemy w inne miejsca w Polsce, a nawet Europie – mówi Jurek z MegaPrzeprowadzki.pl 

Opinie klientów MegaPrzeprowadzki.pl

Podczas realizacji zadań przeprowadzkowych i usług transportowych, dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni ze zrealizowanej usługi. Lata doświadczenia oraz realizacje nietypowych zleceń, pozwoliły nam wprowadzić wysokie standardy pracy. Dążymy do tego, aby nasze usługi przeprowadzkowe i transportowe kojarzyły się z najwyższym standardem. Pomagają nam tym opinie naszych klientów. Pozytywne motywują do jeszcze lepszej pracy. Z kolei konstruktywne uwagi pozwalają wyciągnąć wnioski i rozwijać nasze usługi w odpowiednim kierunku.

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się z nami opinią!

Cennik usługi transportowych 

Wiemy, że każda przeprowadzka wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego, aby móc zaproponować cenę, musimy znać dokładne informacje i oczekiwania. Znaczenie ma m.in. wielkość transportowanych rzeczy, odległość, na jaką są przewożone oraz obecność windy. Oferujemy konkurencyjne stawki, a część prac możemy zrealizować gratis (montaż i demontaż mebli, plan transportu sprzętów). Skontaktować z nami można się za pomocą formularza kontaktowego na stronie. Przygotowanie wyceny konkretnej usługi jest bezpłatne. W celu sporządzenia dokładnej wyceny większych przeprowadzek zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zgłoś się do nas, a dokonamy wyceny i pomożemy z szerokiego wachlarza usług dobrać te, które będą najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb. 

Gdzie wykonujemy nasze usługi transportowe? Kraków, Małopolska 

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Krakowie. Z tego powodu najwięcej usług przeprowadzkowych i transportowych wykonujemy lokalnie, na terenie Krakowa i Małopolski. Obsługujemy takie miejscowości jak Wieliczka, Bochnia, Myślenice, Niepołomice, Skawina i Zielonki. Przyjmujemy również zlecenia na standardowy transport mebli oraz przewóz specjalistyczny na terenie całej Polski i poza granice kraju.

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

Dobre planowanie podczas przeprowadzki

Teoretycznie przeprowadzka nie powinna stanowić problemu. Tak naprawdę za każdym razem przeprowadzi pochłaniają wiele czasu i są przyczyną wieli stresów. Kraków to miasto, gdzie najczęściej studenci zmieniają mieszkania, na większe, tańsze czy lepsze. Niemniej by...
Czytaj więcej

Jak rozwiązać największe problemy związane z przeprowadzką?

Przeprowadzka dla wielu z nas to raczej powód do radości niż do smutku. Zmianie miejsca zamieszkania towarzyszą z reguły pozytywne emocje związane z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Przeprowadzka i ta mała, i duża, i ‘na swoje”, i do wynajętego mieszkania to zawsze...
Czytaj więcej

Jak pakować różne przedmioty na czas przeprowadzki?

Organizacja przeprowadzki jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Im więcej rzeczy mieliśmy w swoim dotychczasowym domu i im dalej się przeprowadzamy, tym jest to trudniejsze do logistycznej realizacji. Ważnym punktem każdej przeprowadzki jest pakowanie różnych...
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie przewieźć cenne przedmioty?

W jaki sposób przewieźć meble, duży telewizor, czy delikatną porcelanę? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują przeprowadzkę. Najprościej jest skorzystać z oferty, którą przedstawiają firmy przeprowadzkowe. Kraków daje pod tym względem naprawdę wiele...
Czytaj więcej

Usługi specjalne w czasie przeprowadzki

Choć jej organizacja może spędzać sen z powiek, to jednak z reguły jest to zmiana na lepsze i początek nowego życia. Dlatego też, aby nadmiernie się nie stresować w tym ważnym momencie, warto sprawdzić jaką ofertę mają firmy przeprowadzkowe. Kraków jest pionierem w...
Czytaj więcej