Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

Wywóz i utylizacja mebli

Zagracona, pełna zbędnych rzeczy przestrzeń przytłacza, sprawia, że nie możemy się skupić, nie sprzyja także utrzymywaniu czystości. Jej samodzielne uprzątnięcie to nie tylko ogromny wysiłek, ale także ryzyko wypadków, zwłaszcza podczas wynoszenia starych mebli o większych gabarytach. Profesjonalne usługi w zakresie utylizacji zbędnych rzeczy pozwolą nam uporządkować dom czy mieszkanie szybko i bezstresowo, a także – co istotne – niewielkim kosztem.

Wynoszenie starych mebli w Krakowie

Zastanawiasz się, co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami i sprzętami, które zagracają przestrzeń? Samodzielne pozbycie się wersalek, szaf czy urządzeń RTV i AGD może być problematyczne ze względu na ich rozmiary i ciężar. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie wynoszenia starych mebli w Krakowie i okolicach. Pomożemy przy przeprowadzkach czy chociażby w sytuacji, kiedy musimy usunąć z pomieszczenia wszystkie sprzęty ze względu na remont. W zależności od Twoich potrzeb nie tylko wyniesiemy niepotrzebne rzeczy, ale także przechowamy je lub zutylizujemy.

Koszt wynoszenia starych mebli w Krakowie lub poza terenem miasta podlega indywidualnej wycenie. Sumaryczna opłata uzależniona jest od ilości i gabarytów zbędnych rzeczy, liczby pracowników realizujących zlecenie czy lokalizacji mieszkania. Warto zapoznać się z cennikiem dostępnym na naszej stronie – znajdują się tam informacje o rabatach, a także usługach realizowanych gratisowo.

 

Wywóz starych mebli w Krakowie

Wywóz starych mebli to w Krakowie jedna z popularniejszych usług przeprowadzkowych. Obejmuje wynoszenie zbędnych rzeczy, ich demontaż, załadunek do specjalnie przygotowanego pojazdu oraz rozładunek w przeznaczonym do tego miejscu. Zlecając pracę profesjonalistom, nie będziesz musiał martwić się o aspekty prawne – np. wybór legalnego miejsca składowania odpadów.

Magaprzeprowadzki zapewniają wywóz starych mebli nie tylko z mieszkań w Krakowie, ale także:

  • firm,
  • instytucji,
  • lokali gastronomicznych,
  • piwnic,
  • garażów.

Z dokładnym cennikiem wywozu i transportu mebli można się zapoznać na naszej stronie internetowej. W zakres tej usługi wchodzi darmowy montaż i demontaż mebli, możliwe jest także uzyskanie zniżki, jeśli jesteś studentem, emerytem lub zlecisz nam pracę z przynajmniej 3-tygodniowym wyprzedzeniem.

Utylizacja starych mebli w Krakowie

Usługa utylizacji starych mebli na terenie Krakowa i okolic skierowana jest do osób, które chcą zmienić wystrój swojego mieszkania lub muszą pozbyć się niepotrzebnych rzeczy z lokum odziedziczonego czy przejętego po poprzednich lokatorach. Obejmuje wyniesienie, ewentualny demontaż, wywóz i rozładunek mebli na wysypisku śmieci. Utylizację zbędnych rzeczy warto zlecić w przypadku dużej ilości ,,problematycznych” gratów: szaf, kanap, regałów, meblościanek, komód, mebli kuchennych.

Megaprzeprowadzki zapewniają sprawne, szybkie i w pełni bezpieczne pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Pomożemy Ci uporządkować zarówno odziedziczoną nieruchomość, jak i lokal komunalny. Dokładny cennik utylizacji starych mebli w Krakowie i okolicach znajdziesz na naszej witrynie.

Wywóz gratów, śmieci i niepotrzebnych rzeczy w Krakowie

Co obejmuje wywóz gratów, śmieci i niepotrzebnych rzeczy w Krakowie?

Profesjonaliści pomogą pozbyć się zbędnych sprzętów z mieszkań, strychów, piwnic. Wyniosą je, zdemontują, dostarczą w przeznaczone miejsce, a na życzenie klienta przechowają meble cenniejsze lub mające wartość sentymentalną. Oferowany przez nas tani wywóz na terenie Krakowa i okolic obejmuje nie tylko stare meble, ale także:

  • sprzęt AGD i RTV;
  • gruz, pozostałości pobudowlane;
  • gałęzie, liście;
  • stare narzędzie, części samochodowe, niesprawne rowery;
  • inne graty i śmieci z terenów mieszkań oraz działek.

Cennik wywozu gratów, śmieci i niepotrzebnych rzeczy w Krakowie

Pracownicy Megaprzeprowadzek pomogą Ci określić koszt wywozu gratów i zbędnych rzeczy. Stworzą plany dotyczące przebiegu prac i ewentualnego transportu, polecą także rozwiązania najkorzystniejsze dla Twojej sytuacji. Skontaktuj się z nami, aby zorientować się także w oferowanych przez firmę rabatach i zakresie usług darmowych.

 

Cennik – Transport i wywóz mebli

Wywóz/utylizacja śmieci280 zł/tona
Przechowanie mebli / innych przedmiotów
30 zł/m2 pow. magazywnowej
Montaż i demontaż mebli
gratis

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń 506-506-405

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

Przesądy i zabobony dotyczące przeprowadzek

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas jest przeprowadzka, zwłaszcza jeśli dotyczy zmiany nie tylko ulicy w jednym mieście, ale często województwa czy kraju zamieszkania. Istnieje cała masa przesądów dotyczących przeprowadzek. Między innymi mówi się, że w pierwszej...
Czytaj więcej

Jak uniknąć stresu w czasie przeprowadzki?

W świadomości wielu osób jednym z najbardziej stresujących i skomplikowanych wydarzeń w życiu jest przeprowadzka. Kraków jest miastem, w którym zmianę miejsca zamieszkania warto sobie ułatwić, gdyż bardzo często jej przebieg sprawia, że atmosfera wśród domowników jest...
Czytaj więcej

Dobre planowanie podczas przeprowadzki

Teoretycznie przeprowadzka nie powinna stanowić problemu. Tak naprawdę za każdym razem przeprowadzi pochłaniają wiele czasu i są przyczyną wieli stresów. Kraków to miasto, gdzie najczęściej studenci zmieniają mieszkania, na większe, tańsze czy lepsze. Niemniej by...
Czytaj więcej

Jak rozwiązać największe problemy związane z przeprowadzką?

Przeprowadzka dla wielu z nas to raczej powód do radości niż do smutku. Zmianie miejsca zamieszkania towarzyszą z reguły pozytywne emocje związane z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Przeprowadzka i ta mała, i duża, i ‘na swoje”, i do wynajętego mieszkania to zawsze...
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie przewieźć cenne przedmioty?

W jaki sposób przewieźć meble, duży telewizor, czy delikatną porcelanę? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują przeprowadzkę. Najprościej jest skorzystać z oferty, którą przedstawiają firmy przeprowadzkowe. Kraków daje pod tym względem naprawdę wiele...
Czytaj więcej