Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

PRZEPROWADZKI FIRM I BIUR

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma nieprzewidzianymi zdarzeniami. Czasami w obliczu zmian zachodzących w naszej firmie zmuszeni jesteśmy zmienić jej biuro. Warto wtedy pamiętać, że jeżeli nasza działalność związana jest z koniecznością odwiedzin przypadkowych potencjalnych klientów (np. sklep, zakład usługowy), lokal powinien znajdować się na parterze i najlepiej w centrum. Jeżeli natomiast stawiamy na marketing internetowy lub dysponujemy siecią współpracowników terenowych, biuro naszej firmy śmiało może być umieszczone w mniej widocznym miejscu. Gdy planujemy zrealizować transport firmy i biura to musi ona być szybka i sprawna, gdyż każdy dzień w który firma nie pracuje – to dzień stracony. Niezwykle istotnym aspektem jest wybór rzetelnej firmy transportowej, która w sposób profesjonalny zajmie się przeprowadzką naszego przedsiębiorstwa.

Oferta tanich i solidnych usług przeprowadzkowych dla firm i biur

Współcześnie działające firmy transportowe oferują niezwykle korzystne warunki dla swoich klientów. Z uwagi na olbrzymią konkurencję oferują nierzadko swoim klientom usługi specjalistycznego transportu sklepów, hal produkcyjnych, magazynów czy maszyn. Specjalizują się też w przewozie biur, urzędów czy samochodów, a także nie jest im obcy specjalistyczny transport chłodniczy, ponadgabarytowy, kontenerowy czy paletowy.
Szerokie spektrum specjalizacyjne firm transportowych sprawia, że są one przygotowane do przewozu nawet najbardziej specyficznej firmy. Transport firmy odbywa się w sposób rzetelny, fachowy i profesjonalny. Usługa przeprowadzkowa dla firm i biur nie stanowi dla nich żadnego problemu, ponieważ przewoźnik taki dysponuje zarówno profesjonalnym sprzętem jak i kadrą doświadczonych pracowników. Oferta firm transportowych nastawiona jest przede wszystkim na usługi transportowe dla:

 • Biur maklerskich
 • Biur nieruchomości
 • Biur podróży
 • Biur rachunkowych
 • Biur turystycznych

Bardzo często przenosimy firmy, które zlecają nam równoległy transport magazynu. Dzięki temu realizacja jest dokładnie zorganizowana i zaplanowana, a jej przebieg: szybki i prosty.

Jakie są koszty związane z przeprowadzkami firm?

Ceny przeprowadzek firm i biur są bardzo różne. Transport biur i firm organizowany jest przez wykwalifikowane firmy transportowe. Przenosząc biznes do nowej siedziby warto jednak rozdysponować konkretne zadania dla zaangażowanych w przeprowadzkę osób, tak, aby nie angażować wynajętej firmy w zbędne, proste zadania, które z łatwością wykonać można samemu. Cena usługi transportowej uzależniona jest bowiem od:

 • odległość do transportu,
 • wielkość, ilość i rodzaj sprzętu do przewiezienia,
 • skomplikowanie w jego wnoszeniu i znoszeniu,
 • czasu pracy firmy przeprowadzkowej,
 • rodzaj materiału do przewiezienia (którego transport może wymagać szczególnego profesjonalizmu.

Planując wydatki związane z przenoszeniem firmy i biura musimy też wziąć pod uwagę fakt, czy potrzebujemy skorzystania z transportu chłodniczego (np. sklepy, hurtownie, firmy farmaceutyczne, lecznice czy szpitale), ciężarowego (np. firmy budowlane, hurtownie meblowe czy sprzętu AGD), czy paletowego (hale, magazyny).

Planując przedsięwzięcie związane ze zmianą siedziby swojego przedsiębiorstwa warto także zapoznać się z opiniami o przewoźniku oferującym usługi przeprowadzkowe dla firmy i biur. Działanie takie uchroni nas przed niepotrzebnymi problemami i zawyżonymi cenami za usługę.

Jak koordynować przenosiny biura i firmy?

Przenosiny biur i firm nie należą do zadań trudnych, ale wiążą się z ogromnym stresem i koniecznością dokładnego zaplanowania wszystkich prac. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się nowa siedziba warto zapoznać się z nią dokładnie, zmierzyć metraż jej pomieszczeń i zaaranżować wygląd nowego lokalu. Aby uniknąć niepotrzebnych emocji warto też zastanowić się nad sposobem zniesienia i wniesienia sprzętów, co wiąże się ze zwróceniem uwagi na kilka elementów:

 • Na którym piętrze znajduje się nasze dotychczasowe i przyszłe biuro oraz czy budynek posiada windę
 • Czy klatka schodowa, korytarze lub przejścia pozwolą na przeniesienie sprzętu w całości
 • Czy istnieje jakaś alternatywa dla wniesienia sprzętu, np. wniesienie go przez okno czy balkon, wywóz windą towarową itp.
 • Czy mamy możliwość demontażu mebli i innych biurowych sprzętów, czy zmuszeni będziemy przenieść je w całości.

Kto powinien zająć się przewozem mebli biurowych i dokumentów?

Delikatny i wartościowy sprzęt, taki jak komputery, kopiarki czy meble powinien zostać bezwzględnie oddany w ręce fachowców. Zdarza się bowiem, że producenci tych sprzętów zastrzegają sobie w gwarancji obowiązek ich demontażu i montażu wyłącznie przez wykwalifikowane osoby i w przeciwnym wypadku nie ponoszą odpowiedzialności za powstałe usterki. Przewóz mebli biurowych to nie wszystko. Przewóz dokumentów powinien również odbywać się pod szczególnym nadzorem. Dotyczy to w szczególności przewozu dokumentów niejawnych. Warto wyznaczyć zaufaną osobę odpowiedzialną za ich segregację i zabezpieczenie, aby w niepowołane ręce nie wpadły poufne firmowe materiały lub dane osobowe klientów, kontrahentów czy pracowników. Warto także zwrócić uwagę na bezpieczny przewóz urządzeń AGD i sprzętu RTV.

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

 

Jak uniknąć stresu w czasie przeprowadzki?

W świadomości wielu osób jednym z najbardziej stresujących i skomplikowanych wydarzeń w życiu jest przeprowadzka. Kraków jest miastem, w którym zmianę miejsca zamieszkania warto sobie ułatwić, gdyż bardzo często jej przebieg sprawia, że atmosfera wśród domowników jest...
Czytaj więcej

Dobrze zaplanowana przeprowadzka

Przeprowadzka to czasem wyzwanie, któremu trudno sprostać. Należy załatwić wiele spraw i formalności. Nie można podejść do przeprowadzki w sposób powierzchowny. Z pewnością można powiedzieć, że zmiana adresu zamieszkania to sprawdzian z umiejętności organizacyjnych!...
Czytaj więcej

Jak pakować różne przedmioty na czas przeprowadzki?

Organizacja przeprowadzki jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Im więcej rzeczy mieliśmy w swoim dotychczasowym domu i im dalej się przeprowadzamy, tym jest to trudniejsze do logistycznej realizacji. Ważnym punktem każdej przeprowadzki jest pakowanie różnych...
Czytaj więcej

Dobre planowanie podczas przeprowadzki

Teoretycznie przeprowadzka nie powinna stanowić problemu. Tak naprawdę za każdym razem przeprowadzi pochłaniają wiele czasu i są przyczyną wieli stresów. Kraków to miasto, gdzie najczęściej studenci zmieniają mieszkania, na większe, tańsze czy lepsze. Niemniej by...
Czytaj więcej

Usługi specjalne w czasie przeprowadzki

Choć jej organizacja może spędzać sen z powiek, to jednak z reguły jest to zmiana na lepsze i początek nowego życia. Dlatego też, aby nadmiernie się nie stresować w tym ważnym momencie, warto sprawdzić jaką ofertę mają firmy przeprowadzkowe. Kraków jest pionierem w...
Czytaj więcej