Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

Przeprowadzki Magazynów

Przeprowadzki magazynów w Krakowie – postaw na specjalistów

Zmiana siedziby magazynu jest sporym wyzwaniem, ale nie musi być zadaniem skomplikowanym – pod warunkiem, że przestrzega się pewnych zasad i reguł. Niezbędne jest stworzenie odpowiedniego planu na całe przedsięwzięcie i roztropny wybór firmy, która pomoże nam sprawnie dokonać przeprowadzki magazynu. Przygotowania do przenoszenia magazynu odgrywają bardzo ważną rolę, a szczegółowy plan pozwoli nam uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie realizacji całego przedsięwzięcia.

 

 

Planując przeprowadzkę magazynu należy przewidzieć kilka zasadniczych elementów. Prócz dokładnego zapoznania się z nowym lokalem, w którym ma znajdować się nasz magazyn i rozdzielenia obowiązków wśród osób zaangażowanych w przenosiny, niezwykle istotnym aspektem jest dokonanie wyboru odpowiedniej firmy transportowej. W tym momencie wkraczamy my, oferując profesjonalne usługi, dzięki którym bezproblemowo i bezstresowo przeniesiesz swój magazyn z jednego miejsca na drugie.

 Nasze usługi świadczymy na terenie Krakowa oraz okolic, a także w innych częściach kraju.

Przeprowadzki, przenoszenie magazynów, transport składu

Z perspektywy przedsiębiorcy proces przeprowadzki składu lub magazynu jest zadaniem bardzo raczej prostym. Zadania właściciela firmy polegają na dopełnieniu wszystkich niezbędnych  formalności, które pozwalają przeprowadzić zlecenie zgodnie z wymogami prawnymi oraz procedurami wewnętrznymi. Pozostałe, skomplikowane czynności przejmują dysponujący odpowiednią wiedzą i sprzętem fachowcy, którzy zadbają o to, by przeprowadzka magazynu odbyła się w sprawny sposób.

Dysponujemy sprzętem, który pozwala bezpiecznie przetransportować duże ilości obiektów, co przekłada się na niższą cenę usługi. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji, odpowiednie zabezpieczenie ładunków oraz indywidualne podejście do przeprowadzek magazynowych.

Przeprowadzki magazynów – dodatkowe usługi

Oprócz usługi transportu magazynu, oferujemy pomoc w przewożeniu różnorakich, niekiedy bardzo specyficznych sprzętów i towarów, aby sprostać zadaniom dla każdego klienta. Prócz standardowego, potrzebnego przy przeprowadzce praktycznie każdego magazynu transportu paletowego, oferujemy też:

Do każdych przenosin magazynu podchodzimy kompleksowo, mogąc zapewnić płynny przebieg procesu, czego skutkiem jest brak niepotrzebnych przestojów w magazynowaniu i działaniu przedsiębiorstwa.

Ceny przeprowadzki magazynu lub składu w Krakowie oraz okolicach

Koszty, z jakimi należy się liczyć, podejmując się decyzję o przeprowadzce magazynu, są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od takich czynników, jak:

  •         odległość od magazynu startowego do magazynu docelowego,
  •         ilość ładunku, jego gabaryty oraz sposób przewozu,
  •         liczba osób zaangażowanych w przenosiny,
  •         konieczność zachowania szczególnych warunków przewozu,
  •         zakres usług dodatkowych.

Należy ponadto liczyć się z tym, że im towar bardziej skomplikowany, delikatny czy specjalistyczny, tym wyższa będzie cena przenosin magazynu.

Sprawdź nasz cennik usług transportowych i przeprowadzkowych, aby oszacować koszty całego przedsięwzięcia. W celu indywidualnych ustaleń, skontaktuj się z nami – wspólnie opracujemy strategię działania oraz ustalimy szczegóły zlecenia.

 

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

 

Przesądy i zabobony dotyczące przeprowadzek

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas jest przeprowadzka, zwłaszcza jeśli dotyczy zmiany nie tylko ulicy w jednym mieście, ale często województwa czy kraju zamieszkania. Istnieje cała masa przesądów dotyczących przeprowadzek. Między innymi mówi się, że w pierwszej...
Czytaj więcej

Jak rozwiązać największe problemy związane z przeprowadzką?

Przeprowadzka dla wielu z nas to raczej powód do radości niż do smutku. Zmianie miejsca zamieszkania towarzyszą z reguły pozytywne emocje związane z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Przeprowadzka i ta mała, i duża, i ‘na swoje”, i do wynajętego mieszkania to zawsze...
Czytaj więcej

Dobrze zaplanowana przeprowadzka

Przeprowadzka to czasem wyzwanie, któremu trudno sprostać. Należy załatwić wiele spraw i formalności. Nie można podejść do przeprowadzki w sposób powierzchowny. Z pewnością można powiedzieć, że zmiana adresu zamieszkania to sprawdzian z umiejętności organizacyjnych!...
Czytaj więcej

Dobre planowanie podczas przeprowadzki

Teoretycznie przeprowadzka nie powinna stanowić problemu. Tak naprawdę za każdym razem przeprowadzi pochłaniają wiele czasu i są przyczyną wieli stresów. Kraków to miasto, gdzie najczęściej studenci zmieniają mieszkania, na większe, tańsze czy lepsze. Niemniej by...
Czytaj więcej

Jak pakować różne przedmioty na czas przeprowadzki?

Organizacja przeprowadzki jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Im więcej rzeczy mieliśmy w swoim dotychczasowym domu i im dalej się przeprowadzamy, tym jest to trudniejsze do logistycznej realizacji. Ważnym punktem każdej przeprowadzki jest pakowanie różnych...
Czytaj więcej