Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

Transport i przewóz mebli

Profesjonalny transport i przewozy mebli w Krakowie oraz okolicach

Planując nawet najmniejszą przeprowadzkę, najtrudniej jest przewieźć rzeczy duże, których nie da się rozłożyć na mniejsze elementy. Do takich przedmiotów należą meble- zarówno te starsze, pamiętające historię naszej rodziny i nadgryzione zębem czasu, jak i te nowoczesne, na które chuchamy i dmuchamy żeby się nie zniszczyły. Jeśli potrzebujesz pozbyć się niepotrzebnego sprzętu, sprawdź nasze usługi odbioru i utylizacji starych mebli.

Jakie umeblowanie przewozimy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kształty i rozmiary mebli mogą być naprawdę różne. Z tego powodu możemy zaoferować transport lub przeprowadzki dowolnego umeblowania. Przewieziemy dla Ciebie:

  •         biurka, stoły i stoliki;
  •         fotele, krzesła, hokery, taborety, leżaki, pufy;
  •         komody, barki, ławy;
  •         szafy, szafki, regały, kontenerki, kredensy, witryny; toaletki;
  •         łóżka, kanapy, narożniki;
  •         meblościanki;
  •         komplety i zestawy mebli biurowych, gabinetowych i ogrodowych.

Meble transportujemy w całości lub we fragmentach. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Jak wygląda proces przeprowadzki mebli?

Realizacja usługi przeprowadzki mebli zaczyna się od dokładnego zapakowania wszystkich elementów przeznaczonych do transportu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy także rozmontować umeblowanie przed jego zabezpieczeniem. Następne meble są wynoszone, pakowane do samochodu dostawczego i przewożone. Po dojechaniu pod wskazany adres wypakowujemy elementy, wnosimy je i rozpakowujemy. Ponadto w razie konieczności złożymy Twoje meble i zainstalujemy w wyznaczonym miejscu.

Dowóz mebli na terenie Krakowa i okolic

Planujesz zakup nowego umeblowania, ale nie wiesz, w jaki sposób przetransportujesz je do swojego domu lub mieszkania? Zleć nam dowóz mebli ze sklepu na terenie Krakowa lub okolicznych miejscowości. Zadbamy o bezproblemową podróż Twojego wyposażenia, a jeśli wyrazisz taką potrzebę – wniesiemy je do Twojego domu.

Jakie są koszty transportu mebli? Poznaj aktualne ceny w Krakowie

Ile zatem wyniesie nas transport mebli? Cena za km waha się od 1,3 zł do 3 zł i zależy np. od pojemności samochodu który wynajmujemy. Wynajmując samochód wraz z ekipą cena transportu drogowego za km również ulega obniżeniu. Często cennik usług transportowych uwzględnia opłatę stałą np. 25 zł/km na terenie miasta plus opłatę dodatkową jeżeli trasa jest dłuższa.

Transport rzeczy i towarów na terenie Krakowa (samochód + kierowca)
65 zł
Przeprowadzka na terenie Krakowa do dwóch godzin (samochód + dwóch tragarzy)
100 zł/h
Przeprowadzka na terenie Krakowa powyżej dwóch godzin (samochód + dwóch tragarzy)
90 zł/h
Transport / przeprowadzka poza granicę miasta Krakowa
2,80 zł/km
Wynajem samochodu do przeprowadzki + dwóch tragarzy bez limitu godzin
600 zł
Transport firm i biur (kwota per stanowisko pracy)
80-150zł

Zobacz pełny cennik

Co wpływa na cenę przewozu mebli?

Kolejnym czynnikiem wpływającym na cena przewozu mebli jest ewentualne skorzystanie z usługi wnoszenia/wynoszenia przedmiotów z pomieszczeń.

Przykładowo przewóz mebli z 4 na 4 piętro bez windy może wynosić 120 zł za przeniesienie i demontaż. Ale w zakres tej ceny wliczona będzie praca 3 osób (kierowca+ 2 pomocników).

Dodatkowo obecność windy w bloku, szerokość klatki schodowej oraz odległość podjazdu od wejścia mogą wpłynąć na komfortowy i szybki transport mebliMożna przyjąć, że im bardziej skomplikowana jest usługa, tym koszt transportu mebli będzie większy. Pamiętaj, że korzystając z naszych usług regularnie, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.

Dlaczego warto zlecić profesjonalny transport – przewóz umeblowania?

Najważniejszą zaletą wynikającą z transportu wyposażenia przy współpracy ze specjalistami jest brak konieczności martwienia się o jakikolwiek aspekt przeprowadzki mebli. Doświadczona firma przewozowa sprawnie poradzi sobie z całym procesem, dostarczając umeblowanie w nienaruszonym stanie. Jako usługę komplementarną możemy zaproponować transport sprzętu RTV oraz AGD.

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

 

Jak rozwiązać największe problemy związane z przeprowadzką?

Przeprowadzka dla wielu z nas to raczej powód do radości niż do smutku. Zmianie miejsca zamieszkania towarzyszą z reguły pozytywne emocje związane z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Przeprowadzka i ta mała, i duża, i ‘na swoje”, i do wynajętego mieszkania to zawsze...
Czytaj więcej

Dobrze zaplanowana przeprowadzka

Przeprowadzka to czasem wyzwanie, któremu trudno sprostać. Należy załatwić wiele spraw i formalności. Nie można podejść do przeprowadzki w sposób powierzchowny. Z pewnością można powiedzieć, że zmiana adresu zamieszkania to sprawdzian z umiejętności organizacyjnych!...
Czytaj więcej

Jak uniknąć stresu w czasie przeprowadzki?

W świadomości wielu osób jednym z najbardziej stresujących i skomplikowanych wydarzeń w życiu jest przeprowadzka. Kraków jest miastem, w którym zmianę miejsca zamieszkania warto sobie ułatwić, gdyż bardzo często jej przebieg sprawia, że atmosfera wśród domowników jest...
Czytaj więcej

Jak pakować różne przedmioty na czas przeprowadzki?

Organizacja przeprowadzki jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Im więcej rzeczy mieliśmy w swoim dotychczasowym domu i im dalej się przeprowadzamy, tym jest to trudniejsze do logistycznej realizacji. Ważnym punktem każdej przeprowadzki jest pakowanie różnych...
Czytaj więcej

Przesądy i zabobony dotyczące przeprowadzek

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas jest przeprowadzka, zwłaszcza jeśli dotyczy zmiany nie tylko ulicy w jednym mieście, ale często województwa czy kraju zamieszkania. Istnieje cała masa przesądów dotyczących przeprowadzek. Między innymi mówi się, że w pierwszej...
Czytaj więcej