Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

Transport i przewóz mebli

Profesjonalny transport i przewóz mebli w Krakowie oraz okolicach

Planując nawet najmniejszą przeprowadzkę, najtrudniej jest przewieźć rzeczy duże, których nie da się rozłożyć na mniejsze elementy. Do takich przedmiotów należą meble – zarówno te starsze, pamiętające historię naszej rodziny i nadgryzione zębem czasu, jak i te nowoczesne, na które chuchamy i dmuchamy żeby się nie zniszczyły. Jeśli potrzebujesz pozbyć się niepotrzebnego sprzętu, sprawdź nasze usługi odbioru i utylizacji starych mebli.

Do kogo skierowane są nasze usługi transportowe mebli i wyposażenia?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów – zarówno do osób prywatnych, jak i do firm, przedsiębiorstw czy instytucji. Do państwa dyspozycji mamy specjalistyczną flotę, dzięki której jesteśmy w stanie podjąć się dowolnego zlecenia – pomożemy bez względu na to, jak dużą przeprowadzkę planujesz.

Jakie umeblowanie przewozimy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kształty i rozmiary mebli mogą być naprawdę różne. Z tego powodu możemy zaoferować transport lub przeprowadzki dowolnego umeblowania. Przewieziemy dla Ciebie:

 •         biurka, stoły i stoliki;
 •         fotele, krzesła, hokery, taborety, leżaki, pufy;
 •         komody, barki, ławy;
 •         szafy, szafki, regały, kontenerki, kredensy, witryny; toaletki;
 •         łóżka, kanapy, narożniki;
 •         meblościanki;
 •         komplety i zestawy mebli biurowych, gabinetowych i ogrodowych.

Meble transportujemy w całości lub we fragmentach. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, oferując profesjonalne doradztwo.

Jak wygląda proces przeprowadzki mebli?

Realizacja usługi przeprowadzki mebli zaczyna się od dokładnego zapakowania wszystkich elementów przeznaczonych do transportu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy także rozmontować umeblowanie przed jego zabezpieczeniem. Następne meble są wynoszone, pakowane do samochodu dostawczego i przewożone. Po dojechaniu pod wskazany adres wypakowujemy elementy, wnosimy je i rozpakowujemy. Ponadto w razie konieczności złożymy Twoje meble i zainstalujemy w wyznaczonym miejscu.

Podsumowując, nasz zakres usług to:

 • demontaż mebli;

 • pakowanie (folia bąbelkowa, folia stretch, kartony);

 • wyniesienie rzeczy;

 • załadunek umeblowania;

 • transport mebli w Krakowie lub na terenie całej Polski;

 • wypakowanie ładunku;

 • wniesienie do mieszkania lub domu;

 • rozpakowanie załadunku;

 • montaż.

Transport mebli Kraków – jak zabezpieczamy ładunek?

Jednym z priorytetów naszej firmy jest bezpieczeństwo rzeczy naszych Klientów. Z tego powodu zawsze dokładamy wszelkich starań, by umeblowanie zostało odpowiednio zabezpieczone. Standardową praktyką jest owijanie wyposażenia folią zabezpieczającą (stretch, bąbelkowa) bezpośrednio po demontażu. W uzasadnionych przypadkach bezpieczeństwo mienia zwiększamy np. poprzez kartony.

Dowóz ze sklepu, transport mebli w Krakowie i okolicach

Planujesz zakup nowego umeblowania, ale nie wiesz, w jaki sposób przetransportujesz je do swojego domu lub mieszkania? Zleć nam przewóz mebli ze sklepu na terenie Krakowa lub okolicznych miejscowości. Zadbamy o bezproblemową podróż Twojego wyposażenia, a jeśli wyrazisz taką potrzebę – wniesiemy je do Twojego domu.

Jakie są koszty transportu mebli? Poznaj aktualne ceny w Krakowie

Ile zatem wyniesie nas transport mebli? Uspokajamy – tani transport mebli w Krakowie nie musi być drogi – cena za km waha się od 1,3 zł do 3 zł i zależy np. od pojemności samochodu który wynajmujemy. Wynajmując samochód wraz z ekipą cena transportu drogowego za km również ulega obniżeniu. Często cennik usług transportowych uwzględnia opłatę stałą np. 25 zł/km na terenie miasta plus opłatę dodatkową jeżeli trasa jest dłuższa. Czy tani transport mebli i niskie ceny mogą okazać się dobrym wyborem? Tak, jeśli zdecydujesz się na usługi transportowe oferowane przez profesjonalne firmy, takie jak Mega Przeprowadzki.

Cennik transportu

Transport rzeczy i towarów na terenie Krakowa (samochód + kierowca)
65 zł
Przeprowadzka na terenie Krakowa do dwóch godzin (samochód + dwóch tragarzy)
100 zł/h
Przeprowadzka na terenie Krakowa powyżej dwóch godzin (samochód + dwóch tragarzy)
90 zł/h
Transport / przeprowadzka poza granicę miasta Krakowa
2,80 zł/km
Wynajem samochodu do przeprowadzki + dwóch tragarzy bez limitu godzin
600 zł
Transport firm i biur (kwota per stanowisko pracy)
80-150zł

Cennik – wywóz i transport mebli

Wywóz/utylizacja śmieci600 zł netto/tona
Przechowanie mebli / innych przedmiotów
30 zł/m2 pow. magazywnowej
Montaż i demontaż mebli
gratis

Zobacz pełny cennik

Co wpływa na cenę przewozu mebli?

Kolejnym czynnikiem wpływającym na cena przewozu mebli jest ewentualne skorzystanie z usługi wnoszenia/wynoszenia przedmiotów z pomieszczeń.

Przykładowo przewóz mebli z 4 na 4 piętro bez windy może wynosić 120 zł za przeniesienie i demontaż. Ale w zakres tej ceny wliczona będzie praca 3 osób (kierowca+ 2 pomocników).

Dodatkowo obecność windy w bloku, szerokość klatki schodowej oraz odległość podjazdu od wejścia mogą wpłynąć na komfortowy i szybki transport mebli. Można przyjąć, że im bardziej skomplikowana jest usługa, tym koszt transportu mebli będzie większy. Pamiętaj, że korzystając z naszych usług regularnie, możesz liczyć na atrakcyjne ceny i rabaty.

Dlaczego warto zlecić profesjonalny transport – przewóz umeblowania?

Najważniejszą zaletą wynikającą z transportu wyposażenia przy współpracy ze specjalistami jest brak konieczności martwienia się o jakikolwiek aspekt przeprowadzki mebli, co często ma miejsce, gdy decydujemy się na transport mebli na własną rękę. Wyspecjalizowana firma przewozowa, taka jak nasza, sprawnie poradzi sobie z całym procesem, dostarczając umeblowanie w nienaruszonym stanie.

Transport mebli Kraków – dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście pozwalają nam podejmować się realizacji każdego zlecenia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się każdym meblem, obsługujemy wszystkich klientów. Wycenę przygotowujemy nawet w jeden dzień. Z nami udana przeprowadzka mieszkania lub szybki przewóz mebli to sprawa gwarantowana!

Jako usługę komplementarną z zakresu przeprowadzek lub transportu możemy zaproponować transport sprzętu RTV oraz AGD. Zachęcamy jednak do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług – oferujemy zarówno tani przewóz rzeczy, jak i skomplikowane przeprowadzki Kraków.

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

 

Przesądy i zabobony dotyczące przeprowadzek

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas jest przeprowadzka, zwłaszcza jeśli dotyczy zmiany nie tylko ulicy w jednym mieście, ale często województwa czy kraju zamieszkania. Istnieje cała masa przesądów dotyczących przeprowadzek. Między innymi mówi się, że w pierwszej...
Czytaj więcej

Jak pakować różne przedmioty na czas przeprowadzki?

Organizacja przeprowadzki jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Im więcej rzeczy mieliśmy w swoim dotychczasowym domu i im dalej się przeprowadzamy, tym jest to trudniejsze do logistycznej realizacji. Ważnym punktem każdej przeprowadzki jest pakowanie różnych...
Czytaj więcej

Jak rozwiązać największe problemy związane z przeprowadzką?

Przeprowadzka dla wielu z nas to raczej powód do radości niż do smutku. Zmianie miejsca zamieszkania towarzyszą z reguły pozytywne emocje związane z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Przeprowadzka i ta mała, i duża, i ‘na swoje”, i do wynajętego mieszkania to zawsze...
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie przewieźć cenne przedmioty?

W jaki sposób przewieźć meble, duży telewizor, czy delikatną porcelanę? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują przeprowadzkę. Najprościej jest skorzystać z oferty, którą przedstawiają firmy przeprowadzkowe. Kraków daje pod tym względem naprawdę wiele...
Czytaj więcej

Dobre planowanie podczas przeprowadzki

Teoretycznie przeprowadzka nie powinna stanowić problemu. Tak naprawdę za każdym razem przeprowadzi pochłaniają wiele czasu i są przyczyną wieli stresów. Kraków to miasto, gdzie najczęściej studenci zmieniają mieszkania, na większe, tańsze czy lepsze. Niemniej by...
Czytaj więcej