Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

Przeprowadzki Szkół

Przeprowadzka szkoły to nie lada wyzwanie dla wszystkich osób w nią zaangażowanych. Będąc odpowiedzialnymi za jej przebieg musimy zdawać sobie sprawę, że to na nas spoczywa organizacja logistyczna całego przedsięwzięcia. Nie możemy wszystkich zadań zlecać firmie transportowej, gdyż wiąże się to z dodatkowymi kosztami, które wtedy poniesiemy.

Przeprowadzki szkół – o co zadbać?

Zasadniczym elementem jest odpowiedni podział obowiązków. Każda z zaangażowanych osób musi dokładnie wiedzieć, kto jest odpowiedzialny za przeprowadzkę biura oraz zabezpieczenie i przewóz sprzętu biurowego – komputerów, kopiarek czy drukarek, kto zajmuje się transportem ciężarowym, a kto transportem ponadgabarytowym w instytucji. Świadomy wielkości przedsięwzięcia dyrektor szkoły, lub kierownik wytypowany do przeprowadzki powinien mieć ponadto świadomość ceny przeprowadzki szkoły, która ustalona została z firmą przewozową.

Cechy charakterystyczne w przeprowadzce szkoły

Przeprowadzka szkół, to przedsięwzięcie zasadniczo różniące się od przeprowadzek innych instytucji. Wynika to z faktu niesamowitej różnorodności elementów, które należy przewieźć.

  • Sprzęt biurowy znajdujący się w sekretariacie i komputery z pracowni informatycznej wymagają odpowiedniego zabezpieczenia.
  • Meble – szafy, stołki czy szkolne ławki wymagają zaangażowania samochodu ciężarowego.
  • Przeprowadzka pracowni fizycznej lub chemicznej wiąże się natomiast najczęściej z koniecznością zaangażowania osoby, która w fachowy sposób zabezpieczy i przetransportuje materiały kruche i niebezpieczne.

Kiedy zaplanować termin przeprowadzki szkoły?

Przeprowadzce szkoły towarzyszy często ogromny stres zarówno dla osób w nią zaangażowanych, jak również dla nauczycieli i uczniów. Wszystkim zależy, aby przebiegła ona sprawnie i terminowo, dlatego niezbędne jest zaangażowanie odpowiedniej, rzetelnej firmy transportowej.

Jak zabezpieczyć przeprowadzkę?

Przeprowadzkami szkół zajmują się najczęściej firmy posiadające odpowiednie doświadczenie i świadomość specyfiki przedsięwzięcia. Aby jednak nie zlecać wszystkiego takiej firmie warto samemu podjąć działania, które maksymalnie usprawnią transport i zredukują koszty (pakowanie, znoszenie, pomoc przy załadunku).

Przeprowadzka szkół – co jeszcze?

Zanim podejmiesz współpracę z konkretną firmą transportową koniecznie porównaj ceny przeprowadzek szkół! Nie wybieraj w ciemno firmy oferującej usługi transportowe i jasno określ warunki finansowe, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Zapoznaj się z naszym cennikiem przeprowadzek.

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

Jak uniknąć stresu w czasie przeprowadzki?

W świadomości wielu osób jednym z najbardziej stresujących i skomplikowanych wydarzeń w życiu jest przeprowadzka. Kraków jest miastem, w którym zmianę miejsca zamieszkania warto sobie ułatwić, gdyż bardzo często jej przebieg sprawia, że atmosfera wśród domowników jest...
Czytaj więcej

Przesądy i zabobony dotyczące przeprowadzek

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas jest przeprowadzka, zwłaszcza jeśli dotyczy zmiany nie tylko ulicy w jednym mieście, ale często województwa czy kraju zamieszkania. Istnieje cała masa przesądów dotyczących przeprowadzek. Między innymi mówi się, że w pierwszej...
Czytaj więcej

Dobre planowanie podczas przeprowadzki

Teoretycznie przeprowadzka nie powinna stanowić problemu. Tak naprawdę za każdym razem przeprowadzi pochłaniają wiele czasu i są przyczyną wieli stresów. Kraków to miasto, gdzie najczęściej studenci zmieniają mieszkania, na większe, tańsze czy lepsze. Niemniej by...
Czytaj więcej

Jak pakować różne przedmioty na czas przeprowadzki?

Organizacja przeprowadzki jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Im więcej rzeczy mieliśmy w swoim dotychczasowym domu i im dalej się przeprowadzamy, tym jest to trudniejsze do logistycznej realizacji. Ważnym punktem każdej przeprowadzki jest pakowanie różnych...
Czytaj więcej

Usługi specjalne w czasie przeprowadzki

Choć jej organizacja może spędzać sen z powiek, to jednak z reguły jest to zmiana na lepsze i początek nowego życia. Dlatego też, aby nadmiernie się nie stresować w tym ważnym momencie, warto sprawdzić jaką ofertę mają firmy przeprowadzkowe. Kraków jest pionierem w...
Czytaj więcej