Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

Transport z IKEA

Realizujemy usługę transportu z IKEA: dostawa mebli, przewóz zamówień, wnoszenie zakupów do domu – Kraków i okolice

Duże sklepy z wyposażeniem domu cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które szukają sposobu na tanie i modne wykończenie wnętrz. Nie każdy jednak dysponuje własnym środkiem transportu, który pozwalałby na bezproblemowy przewóz mebli, które są zazwyczaj pokaźnych rozmiarów. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy naszą propozycję: transport mebli z IKEA.

 Usługę transportu z IKEA świadczymy na terenie Krakowa oraz okolic. Usługa jest realizowana profesjonalnie i w sposób dogodny dla klienta. 

Cenę świadczenia ustalamy indywidualnie w zależności od odległości kursu, strefy w obrębie miasta oraz szczegółów zlecenia. Cena usługi zależy od faktu, czy jest to sam transport tzw. „od ręki”, obejmujący przewóz oraz rozładunek (bez wniesienia towarów), czy jest to usługa transportu z montażem ekspresowym. Mamy doświadczenie w składaniu mebli przeznaczonych do własnoręcznej instalacji.

Ceny transportu z IKEA

Sklepy IKEA mają ustalony swój własny cennik transportu zakupów wielkogabarytowych, który różni się w zależności od masy zamówienia oraz lokalizacji adresu, pod który ma ono trafić. W uproszczeniu można przyjąć, że minimalna kwota, którą należy przygotować na przewóz mebli z IKEA to:

  •         49 zł dla 30 miast Polski (m.in. Kraków),
  •         89 zł dla miast spoza powyższej listy. 

Zazwyczaj natomiast usługa wyceniana jest na wyższą kwotę, co podyktowane jest dużymi gabarytami i masą zakupów.

Usługa dostawy z IKEA w Krakowie

Dostawa oferowana przez sklep meblowy nie zawsze jest optymalnym wyjściem, co może wynikać z trudności ze znalezieniem odpowiedniego terminu dostawy. W takim przypadku polecamy zdecydować się na współpracę z firmą transportową, taką jak nasza. W ten sposób zyskujesz pełną kontrolę nad datą i godziną dostawy, a wszelkie warunki przewozu są jasne od początku do końca. Nasza usługa transportu z IKEI obejmuje odbiór mebli ze sklepu, ich przewóz oraz dostarczenie pod wskazany adres.

Usługa transportowa wraz z montażem

Jeśli nie chcesz zajmować się montażem świeżo zakupionych mebli, możemy zaproponować Ci nie tylko transport zamówienia, ale także jego montaż oraz instalację w wyznaczonym miejscu. Tego typu usługa jest dodatkowo płatna – sprawdź nasz cennik usług przewozowych.

Dlaczego warto zlecić przewóz mebli ze sklepu IKEA firmie zewnętrznej?

Współpraca z firmą przewozową w zakresie dostawy z IKEA to zupełnie nowy komfort usługi. Indywidualne podejście, dogodne terminy realizacji, możliwość zlecenia całego procesu jednej ekipie, brak konieczności martwienia się o złożenie mebli – to powody, dla których warto zlecić usługę profesjonalnej firmie transportowej. Dodatkowym atutem jest brak ograniczenia odległościowego, co oznacza, że dowieziemy Twoje zamówienie pod dowolny adres, nie tylko w Polsce!

Jeśli szukasz konkretnego zespołu, który poradzi sobie z każdym zleceniem, skontaktuj się z nami – mamy w tym doświadczenie.

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

Jak bezpiecznie przewieźć cenne przedmioty?

W jaki sposób przewieźć meble, duży telewizor, czy delikatną porcelanę? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują przeprowadzkę. Najprościej jest skorzystać z oferty, którą przedstawiają firmy przeprowadzkowe. Kraków daje pod tym względem naprawdę wiele...
Czytaj więcej

Usługi specjalne w czasie przeprowadzki

Choć jej organizacja może spędzać sen z powiek, to jednak z reguły jest to zmiana na lepsze i początek nowego życia. Dlatego też, aby nadmiernie się nie stresować w tym ważnym momencie, warto sprawdzić jaką ofertę mają firmy przeprowadzkowe. Kraków jest pionierem w...
Czytaj więcej

Jak rozwiązać największe problemy związane z przeprowadzką?

Przeprowadzka dla wielu z nas to raczej powód do radości niż do smutku. Zmianie miejsca zamieszkania towarzyszą z reguły pozytywne emocje związane z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Przeprowadzka i ta mała, i duża, i ‘na swoje”, i do wynajętego mieszkania to zawsze...
Czytaj więcej

Jak uniknąć stresu w czasie przeprowadzki?

W świadomości wielu osób jednym z najbardziej stresujących i skomplikowanych wydarzeń w życiu jest przeprowadzka. Kraków jest miastem, w którym zmianę miejsca zamieszkania warto sobie ułatwić, gdyż bardzo często jej przebieg sprawia, że atmosfera wśród domowników jest...
Czytaj więcej

Dobrze zaplanowana przeprowadzka

Przeprowadzka to czasem wyzwanie, któremu trudno sprostać. Należy załatwić wiele spraw i formalności. Nie można podejść do przeprowadzki w sposób powierzchowny. Z pewnością można powiedzieć, że zmiana adresu zamieszkania to sprawdzian z umiejętności organizacyjnych!...
Czytaj więcej