Pytaj o promocję internetową! Zawsze odpisujemy na maile

Transport z IKEA

Realizujemy usługę transportu z IKEA: dostawa mebli, przewóz zamówień, wnoszenie zakupów do domu – Kraków i okolice

Duże sklepy z wyposażeniem domu cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które szukają sposobu na tanie i modne wykończenie wnętrz. Nie każdy jednak dysponuje własnym środkiem transportu, który pozwalałby na bezproblemowy przewóz mebli, które są zazwyczaj pokaźnych rozmiarów. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy naszą propozycję: transport mebli z IKEA.

 Usługę transportu z IKEA świadczymy na terenie Krakowa oraz okolic. Usługa jest realizowana profesjonalnie i w sposób dogodny dla klienta. 

Cenę świadczenia ustalamy indywidualnie w zależności od odległości kursu, strefy w obrębie miasta oraz szczegółów zlecenia. Cena usługi zależy od faktu, czy jest to sam transport tzw. „od ręki”, obejmujący przewóz oraz rozładunek (bez wniesienia towarów), czy jest to usługa transportu z montażem ekspresowym. Mamy doświadczenie w składaniu mebli przeznaczonych do własnoręcznej instalacji.

Ceny transportu z IKEA

Sklepy IKEA mają ustalony swój własny cennik transportu zakupów wielkogabarytowych, który różni się w zależności od masy zamówienia oraz lokalizacji adresu, pod który ma ono trafić. W uproszczeniu można przyjąć, że minimalna kwota, którą należy przygotować na przewóz mebli z IKEA to:

  •         49 zł dla 30 miast Polski (m.in. Kraków),
  •         89 zł dla miast spoza powyższej listy.

Zazwyczaj natomiast usługa wyceniana jest na wyższą kwotę, co podyktowane jest dużymi gabarytami i masą zakupów.

Przykładowo:

Transport rzeczy i towarów na terenie Krakowa (samochód + kierowca)
65 zł
Przeprowadzka na terenie Krakowa do dwóch godzin (samochód + dwóch tragarzy)
100 zł/h
Przeprowadzka na terenie Krakowa powyżej dwóch godzin (samochód + dwóch tragarzy)
90 zł/h
Transport / przeprowadzka poza granicę miasta Krakowa
2,80 zł/km
Wynajem samochodu do przeprowadzki + dwóch tragarzy bez limitu godzin
600 zł
Transport firm i biur (kwota per stanowisko pracy)
80-150zł

Zobacz pełny cennik

Usługa dostawy z IKEA w Krakowie

Dostawa oferowana przez sklep meblowy nie zawsze jest optymalnym wyjściem, co może wynikać z trudności ze znalezieniem odpowiedniego terminu dostawy. W takim przypadku polecamy zdecydować się na współpracę z firmą transportową, taką jak nasza. W ten sposób zyskujesz pełną kontrolę nad datą i godziną dostawy, a wszelkie warunki przewozu są jasne od początku do końca. Nasza usługa transportu z IKEI obejmuje odbiór mebli ze sklepu, ich przewóz oraz dostarczenie pod wskazany adres.

Usługa transportowa wraz z montażem

Jeśli nie chcesz zajmować się montażem świeżo zakupionych mebli, możemy zaproponować Ci nie tylko transport zamówienia, ale także jego montaż oraz instalację w wyznaczonym miejscu. Tego typu usługa jest dodatkowo płatna.

Dlaczego warto zlecić przewóz mebli ze sklepu IKEA firmie zewnętrznej?

Współpraca z firmą przewozową w zakresie dostawy z IKEA to zupełnie nowy komfort usługi. Indywidualne podejście, dogodne terminy realizacji, możliwość zlecenia całego procesu jednej ekipie, brak konieczności martwienia się o złożenie mebli – to powody, dla których warto zlecić usługę profesjonalnej firmie transportowej. Dodatkowym atutem jest brak ograniczenia odległościowego, co oznacza, że dowieziemy Twoje zamówienie pod dowolny adres, nie tylko w Polsce!

Jeśli szukasz konkretnego zespołu, który poradzi sobie z każdym zleceniem, skontaktuj się z nami – mamy w tym doświadczenie.

Zadzwoń teraz

Wyślij prośbę o wycenę usługi


Zostawienie wiadomości nic nie kosztuje, otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz poniżej megaprzeprowadzki

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

 

R

Wysoka jakość

Ubezpieczenie transportu

Niskie ceny

Duży obszar działania

Planujesz przeprowadzkę? Poczytaj nasze porady

Przesądy i zabobony dotyczące przeprowadzek

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas jest przeprowadzka, zwłaszcza jeśli dotyczy zmiany nie tylko ulicy w jednym mieście, ale często województwa czy kraju zamieszkania. Istnieje cała masa przesądów dotyczących przeprowadzek. Między innymi mówi się, że w pierwszej...
Czytaj więcej

Usługi specjalne w czasie przeprowadzki

Choć jej organizacja może spędzać sen z powiek, to jednak z reguły jest to zmiana na lepsze i początek nowego życia. Dlatego też, aby nadmiernie się nie stresować w tym ważnym momencie, warto sprawdzić jaką ofertę mają firmy przeprowadzkowe. Kraków jest pionierem w...
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie przewieźć cenne przedmioty?

W jaki sposób przewieźć meble, duży telewizor, czy delikatną porcelanę? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują przeprowadzkę. Najprościej jest skorzystać z oferty, którą przedstawiają firmy przeprowadzkowe. Kraków daje pod tym względem naprawdę wiele...
Czytaj więcej

Jak rozwiązać największe problemy związane z przeprowadzką?

Przeprowadzka dla wielu z nas to raczej powód do radości niż do smutku. Zmianie miejsca zamieszkania towarzyszą z reguły pozytywne emocje związane z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Przeprowadzka i ta mała, i duża, i ‘na swoje”, i do wynajętego mieszkania to zawsze...
Czytaj więcej

Dobre planowanie podczas przeprowadzki

Teoretycznie przeprowadzka nie powinna stanowić problemu. Tak naprawdę za każdym razem przeprowadzi pochłaniają wiele czasu i są przyczyną wieli stresów. Kraków to miasto, gdzie najczęściej studenci zmieniają mieszkania, na większe, tańsze czy lepsze. Niemniej by...
Czytaj więcej